Michiel Bartels

Gemeentelijk Archeoloog &
Senior KNA Archeoloog
Taakveld: Algemeen beleid, toezichthouder & voorlichting Bel 0630468593 m.bartels@hoorn.nl

Carla Soonius

Regio Archeoloog, Senior KNA Archeoloog & Senior KNA Prospector Taakveld: Advisering, prehistorie & ruimtelijke ordening c.soonius@hoorn.nl

Christiaan Schrickx

Senior KNA Archeoloog & Senior KNA Specialist Materialen Taakveld: Uitvoering onderzoeken, advisering, bureauonderzoeken, veldonderzoeken, project-voorbereiding & historisch onderzoek Bel 0650498199 c.schrickx@hoorn.nl

Marlijn Kossen

KNA Archeoloog MA, KNA Specialist Conservering, Veldtechnicus & Depotbeheerder Taakveld: Logistieke project-voorbereiding, depotbeheer, veldtechniek, vondstverwerking, conservering, ARBO & BHV Bel 0615871354 m.kossen@hoorn.nl

Sander Gerritsen

Senior KNA Archeoloog Taakveld: Uitvoering onderzoeken, advisering, bureauonderzoeken, veldonderzoeken & projectvoorbereiding Bel 0629310311 s.gerritsen@hoorn.nl

Bart ter Steege

Senior KNA Archeoloog Taakveld:  Uitvoering onderzoeken, advisering, bureauonderzoeken, veldonderzoeken & projectvoorbereiding Bel 0652897057 b.ter.steege@hoorn.nl

Dieuwertje Duijn

KNA Archeoloog MA & KNA Specialist Materialen en Archeobotanie Taakveld: Uitvoering onderzoeken, advisering, bureauonderzoeken, veldonderzoeken, project-voorbereiding & hout d.duijn@hoorn.nl

Josje van Leeuwen

Archeologisch Beleidsmedewerker, KNA Archeoloog BA & KNA Specialist Archeozoƶlogie Taakveld: Advisering, project-voorbereiding, bureauonderzoeken, educatie & dierlijk botmateriaal j.van.leeuwen@hoorn.nl

Fleur Schinning

Archeologisch Beleidsmedewerker, Fotografe & KNA Archeoloog BA Taakveld: Advisering, project-voorbereiding, bureauonderzoeken & educatie f.schinning@hoorn.nl

Harmen de Weerd

KNA Archeoloog MA Taakveld: GIS, data management & advisering harmen@deweerderfgoed.nl

Wytze Stellingwerf

Archeoloog & Materiaalspecialist Taakveld: Determinatie materiaal w.stellingwerf@hoorn.nl

Jasper Leek

Archeologisch Veldmedewerker Taakveld: Vondstverwerking, projectvoorbereiding & veldtechniek j.leek@hoorn.nl

Aad Weel

Archeologisch Veldmedewerker Taakveld: Metaaldetectie & buitendienst Bel 0652824909 a.weel@hoorn.nl

Etienne van Paridon

Archeologisch Veldmedewerker Taakveld: Conservering, logistieke projectvoorbereiding, materiaalonderhoud & veldtechniek e.van.paridon@hoorn.nl

Petra Leek

Office Manager Taakveld: Archiefbeheer, ondersteuning & secretariĆ«le zaken p.leek@hoorn.nl